94. Váza
Autor: Dux Royal
(1853)
značeno zespodu, zdobená květinami a zlaceným okrajem
Výška: 15 cm
Konec dražby: 17.09.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč