27. Pohled do údolí
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 79 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.05.2020 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč