37. Údolí - velký formát

Autor: Emil Spáčil
(1891)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 85 cm, výška: 65 cm, rámování: 83 x 103 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč