46. Postava
Autor: Václav Menšík
(? - ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 52 x 45 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 16.11.2021 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat