107. Modré květy
Autor: František Hořava
(1906 Opatovice - 1974 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, datace: 1968
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 68 x 52 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč