69. Dítka v krojích - L formát
Autor: J. Mráček
(? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 106 x 87 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 24.11.2021 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč