120. Letní kytice
Autor: Karel Kundrát
(1900 Brandín u Tučap - ?)
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 35,5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč