141. Pod Karlovým mostem

Autor: Bouška

pochází z pozůstalosti Maximiliána Pirnera, značeno pozůstalostním razítkem, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: suchá jehla, datace: 1983
Šířka: 21 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč