115. Dívka
Autor: Georg Hom
(1831 Německo - 1911)
pochází z pozůstalosti Maximiliána Pirnera, značeno pozůstalostním razítkem, signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: světlotisk
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč