130. Horská chata
Autor: Ladislav Martínek
(1926 Bratislava - 1987 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 62 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 75 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč