11. aukce

Začátek dražby 06.11.2017 01:00 SEČ

V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s francouzským motivem. Belgické malířství 19. století zastupuje dílo od Adolpha de Knyff. Z českých autorů dvacátého století doporučujeme díla Vladimíra Komárka, Josefa Lieslera či Oty Janečka. Zajímavým a historicky důležitým obrazem je olej na plátně "Lichvářka” od tehdy ještě mladého studenta Christina Rubena, pozdějšího rektora pražské Akademie výtvarných umění. Sběratelsky zajímavým je obraz od Jiřího Načeradského s názvem "Akt”, pravděpodobně jeho manželky, z roku 1963. Z užitého umění v aukci nabízíme několik stolních hodin z 19. století, včetně původních krbových hodin Carl Suchy.

Autor: Karel Kakuška

Zimní vesnice

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ

vydraženo více informací

Klidná řeka

Vyvolávací cena: 650 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 21:45 SEČ

vydraženo více informací

Pradleny

Vyvolávací cena: 650 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 21:55 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Alphons Lafitte

Lodě v podvečer

Vyvolávací cena: 950 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:00 SEČ

vydraženo více informací

Dělníci ve Škodovce

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 21:58 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Vladimír Antušek

Krajina u Bořeňovic

Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:02 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Hnátek

Mořské útesy

Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:07 SEČ

vydraženo více informací

Autor: J. Hluboš

Les

Vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo více informací

Autor: K. Tajrych

Výlov rybníka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:05 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Václav Kutiš

Tání na Vysočině

Vyvolávací cena: 650 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:08 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Václav Hora

Krajina s kostelíkem

Vyvolávací cena: 550 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:13 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Karel Stark

Zátiší

Vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo více informací

Autor: Milan Peterka

Vltavské tůně II

Vyvolávací cena: 750 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:18 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Milan Peterka

K Temelínci

Vyvolávací cena: 850 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:16 SEČ

vydraženo více informací

Cesta v krajině

Vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo více informací

Končiny

Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:24 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Zdeněk Beránek

Louka

Vyvolávací cena: 150 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:28 SEČ

vydraženo více informací

Autor: Zdeněk Beránek

Rybníček

Vyvolávací cena: 150 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 22:29 SEČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.