11. aukce
Konec dražby 05.12.2017
V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s francouzským motivem. Belgické malířství 19. století zastupuje dílo od Adolpha de Knyff. Z českých autorů dvacátého století doporučujeme díla Vladimíra Komárka, Josefa Lieslera či Oty Janečka. Zajímavým a historicky důležitým obrazem je olej na plátně "Lichvářka” od tehdy ještě mladého studenta Christina Rubena, pozdějšího rektora pražské Akademie výtvarných umění. Sběratelsky zajímavým je obraz od Jiřího Načeradského s názvem "Akt”, pravděpodobně jeho manželky, z roku 1963. Z užitého umění v aukci nabízíme několik stolních hodin z 19. století, včetně původních krbových hodin Carl Suchy.Autor: Vladimír Antušek
244. Krajina u Bořeňovic
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:02 SEČ
Autor: Antonín Hnátek
245. Mořské útesy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:07 SEČ
Autor: J. Hluboš
246. Les
Vyvolávací cena: 500 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ
Autor: K. Tajrych
247. Výlov rybníka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:05 SEČ
Autor: Václav Kutiš
248. Tání na Vysočině
Vyvolávací cena: 650 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:08 SEČ
Autor: Václav Hora
251. Krajina s kostelíkem
Vyvolávací cena: 550 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:13 SEČ
Autor: Karel Stark
256. Zátiší
Vyvolávací cena: 500 Kč
Autor: Milan Peterka
257. Vltavské tůně II
Vyvolávací cena: 750 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:18 SEČ
Autor: Milan Peterka
258. K Temelínci
Vyvolávací cena: 850 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:16 SEČ
260. Cesta v krajině
Vyvolávací cena: 800 Kč
264. Končiny
Vyvolávací cena: 450 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:24 SEČ
Autor: Zdeněk Beránek
270. Louka
Vyvolávací cena: 150 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:28 SEČ
Autor: Zdeněk Beránek
271. Rybníček
Vyvolávací cena: 150 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 22:29 SEČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.