21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: František Novotník
1. Rybářské lodě
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:15 SELČ
2. Pohled na vesnici
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:06 SELČ
Autor: Josef Štefan Maleček
3. Karmelitská ulice
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:19 SELČ
Autor: Josef Fiala
5. Pasačka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:09 SELČ
Autor: Josef Sudek
7. Stromovka
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:18 SELČ
Autor: Henri George Troussard
8. Strasbourg
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:16 SELČ
Autor: Raymond Desvarreux
9. Cesta v krajině
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:13 SELČ
Autor: Otakar Štembera
15. Myslivec s jezevčíkem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Autor: Jaroslav Panuška ml.
16. Betlémská kaple
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:20 SELČ
Autor: Stanislav Doležal
17. Pohled na klášter Želiv
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:11 SELČ
Autor: František Daněk-Sedláček
18. Havrani na poli
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:22 SELČ
Autor: František Hlavica
19. Kostelní interiér
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:25 SELČ
Autor: František Cína Jelínek
20. Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:24 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.