21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: František Novotník

1. Rybářské lodě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:15 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

2. Pohled na vesnici

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:06 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Štefan Maleček

3. Karmelitská ulice

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:19 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

4. Před domem

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:08 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Fiala

5. Pasačka

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:09 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Sudek

7. Stromovka

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:18 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Henri George Troussard

8. Strasbourg

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:16 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Raymond Desvarreux

9. Cesta v krajině

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:13 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Otakar Štembera

15. Myslivec s jezevčíkem

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:19 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jaroslav Panuška ml.

16. Betlémská kaple

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:20 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Stanislav Doležal

17. Pohled na klášter Želiv

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:11 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Daněk-Sedláček

18. Havrani na poli

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:22 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Hlavica

19. Kostelní interiér

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:25 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.