21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Vlastislav Lachout

201. Podvečerní Praha

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:25 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Štefan Bubán

202. Zemplín

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:43 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Margita Štrbíková

204. Mengusovce pod Kriváňom

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:40 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Augusta

208. Zátiší s kyticí

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:09 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Karel Karas

209. Dívka v červeném šátku

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:39 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Hron

211. Krajina v Hubové

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:41 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Jaroš

213. Stromy u jezírka

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:36 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Václav Stein

217. Pasáček krav

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:43 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Václav Stein

218. Pasáček krav

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:43 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Fjodor Ivanovič Melnikov

219. Dvě děti

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:42 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Karel Hodr

220. Mořské pobřeží

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:54 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Oldřich Lasák

224. Portrét

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:51 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

225. Zrození

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:52 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.