21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: Antonín Augusta
208. Zátiší s kyticí
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:09 SELČ
Autor: Karel Karas
209. Dívka v červeném šátku
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:39 SELČ
Autor: Josef Hron
211. Krajina v Hubové
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:41 SELČ
Autor: František Jaroš
213. Stromy u jezírka
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:36 SELČ
Autor: Václav Stein
217. Pasáček krav
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:43 SELČ
Autor: Václav Stein
218. Pasáček krav
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Autor: Fjodor Ivanovič Melnikov
219. Dvě děti
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:42 SELČ
Autor: Karel Hodr
220. Mořské pobřeží
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:54 SELČ
Autor: Oldřich Lasák
224. Portrét
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:51 SELČ
Autor: Antonín Majer
225. Zrození
Vyvolávací cena: 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:52 SELČ
Autor: Max Švabinský
226. T. G. Masaryk
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:55 SELČ
230. Výhled na město
Vyvolávací cena: 250 Kč
Autor: Adolf Kašpar
232. Náhrobky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.