21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: Antonín Majer
235. Žena s dítětem
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:02 SELČ
Autor: Antonín Majer
236. Krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Autor: Antonín Majer
237. Květiny ve váze
Vyvolávací cena: 400 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:01 SELČ
Autor: Antonín Majer
240. Les
Vyvolávací cena: 900 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:03 SELČ
Autor: Antonín Majer
241. Zátiší
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:11 SELČ
Autor: F. Čech
243. Pohled na Hradčany
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:07 SELČ
245. Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 700 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:08 SELČ
246. L. Stopka - Žena v křesle
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:16 SELČ
Autor: Gustav Reiter
248. Potok v lese
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:15 SELČ
249. Petr Jaroš - Březový háj
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:21 SELČ
Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
251. Kytice ve džbánu II
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:14 SELČ
Autor: Micheline Chibrac
252. Les Chardons
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:24 SELČ
255. Sedící žena
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 22:18 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.