21. aukce

Konec dražby 25.09.2018 

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Antonín Majer

235. Žena s dítětem

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:02 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

236. Krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:02 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

237. Květiny ve váze

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:01 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

240. Les

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:03 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

241. Zátiší

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:11 SELČ

vydraženo více informací

Autor: F. Čech

243. Pohled na Hradčany

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:07 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

245. Kytice ve váze

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:08 SELČ

246. L. Stopka - Žena v křesle

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:16 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Gustav Reiter

248. Potok v lese

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:15 SELČ

vydraženo více informací

249. Petr Jaroš - Březový háj

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:21 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)

251. Kytice ve džbánu II

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:14 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Micheline Chibrac

252. Les Chardons

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:24 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

255. Sedící žena

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:18 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.