21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: František Sádovský
21. Chalupy
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:25 SELČ
Autor: Josef Bino
25. Selka v krajině
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:31 SELČ
Autor: Josef Bino
26. Chalupa v zimě
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:30 SELČ
Autor: Josef Bino
27. Květiny ve váze
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Autor: Josef Bino
28. Snopy na poli
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:32 SELČ
Autor: František Háša
30. Maringotky v zimě
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:41 SELČ
Autor: František Háša
31. Rybáři v zimě
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:40 SELČ
Autor: Antonín Hurt
36. Moře
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Autor: Josef Bino
37. Břízky v krajině
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
38. Figurální nástolec
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:45 SELČ
41. Tanečnice
Vyvolávací cena: 800 Kč
42. Krajina
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:47 SELČ
Autor: Jaromír Hofman
43. Mostek
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.