21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Jaromír Hofman

Mostek

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:47 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Kamenný most

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:59 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Pár v krajině

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:50 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Podle Tiziana - Danae s andělem

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:54 SELČ

vydraženo více informací

Vesnický život - Hager C.

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:55 SELČ

vydraženo více informací

Soukup K. - Panna Maria

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:56 SELČ

Položka byla stažena

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:58 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Stanislav Doležal

Dvůr "U koníků"

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:13 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Párové nástěnné koláže 2ks

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:06 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Alois Procházka

Kytice 2 ks

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:04 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Břetislav Benda

Lidé bez domova

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:06 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Panna Marie Immaculata

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:07 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jaroslav Ronek

Rozkvetlá alej

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:09 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.