21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: autor neurčený
44. Kamenný most
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:59 SELČ
46. Pár v krajině
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:50 SELČ
50. Podle Tiziana - Danae s andělem
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:54 SELČ
54. Položka byla stažena
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:58 SELČ
Autor: Stanislav Doležal
57. Dvůr "U koníků"
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:13 SELČ
58. Párové nástěnné koláže 2ks
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:06 SELČ
Autor: Alois Procházka
60. Kytice 2 ks
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:04 SELČ
Autor: Břetislav Benda
62. Lidé bez domova
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
63. Panna Marie Immaculata
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:07 SELČ
Autor: Jaroslav Ronek
66. Rozkvetlá alej
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:09 SELČ
Autor: Jakov Korolevski
67. Postavy v krajině
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:10 SELČ
68. Na trhu
Vyvolávací cena: 600 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:11 SELČ
Autor: Václav Tuháček
69. Cesta
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:12 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.