21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Jakov Korolevski

Postavy v krajině

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:10

Autor: autor neurčený

Na trhu

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:11

Autor: Václav Tuháček

Cesta

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:12

Autor: autor neurčený

Městečko v zimě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:16

vydraženo více informací

Autor: Josef Místecký

Oblouk

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:18

Autor: Josef Místecký

Podloubí

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:19

Autor: Edita Nemčíková Spannerová

Hlava dívky

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:28

vydraženo více informací

Autor: Julius Nemčík

Slovenská krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:25

vydraženo více informací

Autor: Jozef Šturdík

Ptáci

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:23

vydraženo více informací

Autor: Jozef Šturdík

Ptáci 2

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:24

vydraženo více informací

Autor: Cyril Chramosta

Sušení sítí

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:27

vydraženo více informací

Autor: Čeněk Pražák

Novotvary v prostoru

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:30

vydraženo více informací

Autor: Josef Velčovský

Akt

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:29

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.