21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: autor neurčený
73. Městečko v zimě
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:16 SELČ
Autor: Josef Místecký
75. Oblouk
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:18 SELČ
Autor: Josef Místecký
76. Podloubí
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:19 SELČ
Autor: Edita Nemčíková Spannerová
78. Hlava dívky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:28 SELČ
Autor: Julius Nemčík
79. Slovenská krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:25 SELČ
Autor: Jozef Šturdík
80. Ptáci
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:23 SELČ
Autor: Jozef Šturdík
81. Ptáci 2
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:24 SELČ
Autor: Cyril Chramosta
82. Sušení sítí
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:27 SELČ
Autor: Čeněk Pražák
84. Novotvary v prostoru
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:30 SELČ
Autor: Josef Velčovský
86. Akt
Vyvolávací cena: 400 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:29 SELČ
Autor: Ferdinand Prokop
87. Lesní interieur
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ
Autor: Jaromír Kunc
90. Mikulášský kostel
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:38 SELČ
Autor: Adolf Kašpar
91. Tůňka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.