21. aukce

Konec dražby 25.09.2018 

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: autor neurčený

73. Městečko v zimě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:16 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Místecký

75. Oblouk

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:18 SELČ

Autor: Josef Místecký

76. Podloubí

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:19 SELČ

Autor: Edita Nemčíková Spannerová

78. Hlava dívky

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:28 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Julius Nemčík

79. Slovenská krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:25 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jozef Šturdík

80. Ptáci

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:23 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jozef Šturdík

81. Ptáci 2

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:24 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Cyril Chramosta

82. Sušení sítí

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:27 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Čeněk Pražák

84. Novotvary v prostoru

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:30 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Velčovský

86. Akt

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:29 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Ferdinand Prokop

87. Lesní interieur

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jaromír Kunc

90. Mikulášský kostel

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:38 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Adolf Kašpar

91. Tůňka

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.