21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: Zdeněk Hajný
116. Mraky
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ
117. Fujara
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:00 SELČ
Autor: František Hladík
122. Brána do dvora
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:14 SELČ
126. Jarní tání
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:09 SELČ
Autor: Jan B. Minařík
127. Rybník
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:16 SELČ
Autor: Jan C. Vondrouš
128. Interiér kostela
Vyvolávací cena: 900 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:11 SELČ
Autor: Venda Truhlářová
129. Zahrada v zimě
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:24 SELČ
Autor: Gyula Virágh
130. Kluk na koloběžce
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:13 SELČ
Autor: Bohumil Berghauer Horník
131. Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
133. Na zamrzlé jezeru
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:29 SELČ
Autor: Karel Špillar
136. Pohled na Pražský hrad
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:20 SELČ
Autor: Jaroslav Panuška
137. První sníh
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Autor: Ota Janeček
138. Zasněná
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:21 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.