21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Karel Špillar

Pohled na Pražský hrad

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:20 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jaroslav Panuška

První sníh

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:20 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Ota Janeček

Zasněná

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:21 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan Jarolímek

Bílý kříž

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:27 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Dívka s šátkem

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:50 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Konvolut

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:30 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Olbram Zoubek

Anděl

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:41 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Olbram Zoubek

Žena

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:32 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Ivan Exner

Obrať se k předkům, zvrhlé pokolení

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:30 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Vlastimil Kozák

Květiny ve váze

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:34 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Marcel Krasický

Krajina při žních

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:36 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Vladimír Štěpánek

Krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:37 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Emanuel Hosperger

V horách

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:38 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.