21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: Jan Jarolímek
140. Bílý kříž
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:27 SELČ
143. Dívka s šátkem
Vyvolávací cena: 700 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:50 SELČ
144. Konvolut
Vyvolávací cena: 450 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:30 SELČ
Autor: Olbram Zoubek
145. Anděl
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:41 SELČ
Autor: Olbram Zoubek
146. Žena
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:32 SELČ
Autor: Ivan Exner
147. Obrať se k předkům, zvrhlé pokolení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Autor: Vlastimil Kozák
151. Květiny ve váze
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:34 SELČ
Autor: Marcel Krasický
153. Krajina při žních
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:36 SELČ
Autor: Vladimír Štěpánek
154. Krajina
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:37 SELČ
Autor: Emanuel Hosperger
155. V horách
Vyvolávací cena: 900 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:38 SELČ
Autor: Jaroslav Grus
157. Jaro na vsi
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:48 SELČ
158. Italské pobřeží
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
159. Chalupy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:42 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.