21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Jaroslav Grus

Jaro na vsi

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:48 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Italské pobřeží

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:41 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Chalupy

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:42 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Václav Malý

Podvečer v krajině

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:54 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Karel Karas

U lesa

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:45 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan Skramlík

Hospodská scéna

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:55 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan Skramlík

Rytíř

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:48 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

2ks grafik

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:58 SELČ

vydraženo více informací

Autor: K. Berton

Horská bystřina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:12 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Příjezd 1. prezidenta republiky

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:54 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan Jarolímek

Pohled na Bezděz

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:55 SELČ

vydraženo více informací

Lahve na Bols 2 ks

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:57 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Ivan Sedliský

Hlava ženy

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:58 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.