21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: Václav Malý
161. Podvečer v krajině
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:54 SELČ
Autor: Karel Karas
162. U lesa
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:45 SELČ
Autor: Jan Skramlík
164. Hospodská scéna
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:55 SELČ
Autor: Jan Skramlík
165. Rytíř
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:48 SELČ
167. 2ks grafik
Vyvolávací cena: 400 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:58 SELČ
Autor: K. Berton
170. Horská bystřina
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:12 SELČ
171. Příjezd 1. prezidenta republiky
Vyvolávací cena: 450 Kč
Autor: Jan Jarolímek
172. Pohled na Bezděz
Vyvolávací cena: 800 Kč
174. Lahve na Bols 2 ks
Vyvolávací cena: 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:57 SELČ
Autor: Ivan Sedliský
175. Hlava ženy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Autor: Ivan Sedliský
177. Orloj
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:00 SELČ
178. Stavení
Vyvolávací cena: 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:01 SELČ
179. Trpaslík s květináčem
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:14 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.