21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Ivan Sedliský

Orloj

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:00 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Stavení

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:01 SELČ

vydraženo více informací

Trpaslík s květináčem

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:14 SELČ

vydraženo více informací

Mladí rybáři

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:03 SELČ

vydraženo více informací

Žardiniéra

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:06 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jakub Obrovský

Alegorie úrody

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:07 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Dux Royal

Akt ženy - autorka Elly Strobach Königová

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:09 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Anton Hám

Plaketa XI. všesokolský slet 1948

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:10 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Sedící žena

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:35 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Oldřich Kulhánek

Viva Erotica

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:16 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Oldřich Lasák

Důl Petr Bezruč

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:18 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

Na poli

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:20 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Majer

Krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:23 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.