21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.180. Mladí rybáři
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:03 SELČ
181. Žardiniéra
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:06 SELČ
Autor: Jakub Obrovský
184. Alegorie úrody
Vyvolávací cena: 700 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:07 SELČ
Autor: Dux Royal
186. Akt ženy - autorka Elly Strobach Königová
Vyvolávací cena: 700 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:09 SELČ
Autor: Anton Hám
187. Plaketa XI. všesokolský slet 1948
Vyvolávací cena: 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:10 SELČ
191. Sedící žena
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:35 SELČ
Autor: Oldřich Kulhánek
193. Viva Erotica
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:16 SELČ
Autor: Oldřich Lasák
195. Důl Petr Bezruč
Vyvolávací cena: 150 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:18 SELČ
Autor: Antonín Majer
196. Na poli
Vyvolávací cena: 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:20 SELČ
Autor: Antonín Majer
197. Krajina
Vyvolávací cena: 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:23 SELČ
Autor: Vlastislav Lachout
201. Podvečerní Praha
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:25 SELČ
Autor: Štefan Bubán
202. Zemplín
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:43 SELČ
Autor: Margita Štrbíková
204. Mengusovce pod Kriváňom
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:40 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.