1. A. Kopec - Mořské vlny

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66,5 x 86,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:00 SELČ

Aktuální cena: 2 201 Kč

Zbývá: 8d 9h 25m 16s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (11)

částkapříhoz
2 201 Kč1.5.2021 20:10:59
1 901 Kč14.4.2021 06:48:08
1 601 Kč13.4.2021 19:53:23
1 301 Kč13.4.2021 09:09:29
1 200 Kč13.4.2021 09:09:29 (limit 11.4.2021 20:24:20)
1 001 Kč13.4.2021 09:09:20 (limit 11.4.2021 20:24:20)
801 Kč13.4.2021 09:09:20
601 Kč11.4.2021 20:24:20 (limit 11.4.2021 20:24:20)
401 Kč4.4.2021 14:45:22
201 Kč26.3.2021 16:43:20
1 Kč26.3.2021 15:10:26