1. Dívka s červeným šátkem

Malba pravděpodobně na kosti (nerozděláno), signováno vpravo dole R.N, rámováno v kovovém rámečku se sponou
Šířka: 3,2 cm, výška: 4,4 cm, rámování: 5,3 x 4 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 4d 10h 25m 50s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč