1. Dívka s červeným šátkem
Malba pravděpodobně na kosti (nerozděláno), signováno vpravo dole R.N, rámováno v kovovém rámečku se sponou
Šířka: 3,2 cm, výška: 4,4 cm, rámování: 5,3 x 4 cm
Konec dražby: 09.08.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč