1. Holandská škola - Vyjížďka
rentoilováno, nově rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 75,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 65 x 86 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.05.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč