1. Horská scenérie
Autor: Karel Langer
(1878 Jaroměř - 1947 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 80 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč