1. Krajina
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1941
Šířka: 85 cm, výška: 59 cm, rámování: 85 x 110 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč