41. Vápenka nad Trbizem

Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)

Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Publikováno.
Technika: kresba, datace: 1889
Šířka: 16 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 23 cm

Konec dražby: 15.03.2023 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč