Chalupy - Ullmann J. (okruh)

nesignováno, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 59 cm, rámování: 79 x 98 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč