10. F. Jílek - Před mší
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 70 cm, výška: 54 cm, rámování: 71 x 87 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč