10. Jezerní město
Monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno ve zlaceném masivním rámu, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1866
Šířka: 69,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: pošk. 65 x 88 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč