163. Zátiší se zeleninou

Autor: Josef Vokálek
(1887 Čakovice - 1969 Sedlec-Prčice)

signováno vlevo dole, zlacený blondel rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 72 cm, výška: 58 cm, rámování: blondel 73 x 86 cm

Konec dražby: 06.12.2017 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč