Kvetoucí stromy

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 60 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:48

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč