Motýle

nesignováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 10 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč