Plachetnice

Nesignováno, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 83,5 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 13.09.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč