10. Plachetnice
Nesignováno, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 83,5 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 13.09.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč