10. Rudé a bílé růže v zelené váze
Signováno vlevo dole. Rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 84 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč