Rudé a bílé růže v zelené váze

Signováno vlevo dole. Rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 84 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč