10. Rytíři doby
nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 16.04.2019 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč