10. Světec Sv. Petr 16. století - Kulturní památka

Dřevěná řezbovaná socha světce z 2.poloviny 16. století, pravděpodobně rakouské provenience, polychromovaná, zlacená, n mnoha místech polychromie a zlacení opadané a poškozené, praskliny dřevěné hmoty. Zapsáno v Ústředním sezmanu kulturních památek České republiky pod rejstříkovým číslem 106579 ze dne 11.11. 2020. Položku není možné z důvodu prohlášení za kulturní památku vyvézt z České republiky k trvalému vývozu
Datace: 16. století
Výška: 102 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč