10. U vody

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 27 x 22,5 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč