10. V údolí před domem
nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 73,5 x 86,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2022 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč