10. Vlado Litvín - Akt

signováno dole uprostřet, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 87 x 66 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč