10. Vlado Litvín - Akt
signováno dole uprostřet, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 87 x 66 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč