100. Dítě se psem
Porcelánová plastika značeno vtlačenou značkou zespodu.
Výška: 10 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč