Zatmění Země

Autor: Elen Michajlovová
(1964 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: koláž, materiál: karton
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 70 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč