93. Zatmění Země
Autor: Elen Michajlovová
(1964 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: koláž, materiál: karton
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 70 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč