100. V. Šusta - Kompozice
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 72 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč