937. Zimní potok
Autor: Miloš Gontko
(1897 Dolná Krivina - 1975 Zlaté Moravce)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1928
Šířka: 35 cm, výška: 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč